Bİreysel

Online Bireysel Seans 

Gülcan Arpacıoğlu ile 3 saatlik bire bir görüşme yaptığınız, sorunlarınızı çözmek üzere Mutluluk Kolay Şifa Niyetinin yüklendiği ve tekniğin uygulandığı danışmanlık buluşması.
Write your awesome label here.

Zoom üzerinde buluşuyoruz

Her seans 3 saat

Mutluluk Kolay Tekniği kullanıyoruz

Farkındalık ve özşefkat temel ilkelerimiz

Enerji bedeniniz üzerinde çalışıyoruz

Hangi sorunlar için bireysel çalışmamız uygun?

  • Çok yönlü stres gidermek: Kaygı, iş, aile, güncel sorunlar, depresyon, fobi, erteleme ve performans sorunları
  • İlişki sorunlarını çözmek: Bağlanma sorunları, aldatılma, boşanma, öfke kontrolü, kendini ifade, özgüven ve iletişim
  • Duygusal travma: Yas, ayrılık, iş kaybı, mobbing, kaza ve benzeri olumsuz olaylar, olumsuz çocukluk deneyimleri, taciz, ihmal, şiddet vb  
  • Hedef gerçekleştirmek ve motivasyon sağlamak 
  • Mükemmelliyetçilik, kontrolcülük, yetersizlik, değersizlik, olumsuz düşünce kalıpları,  olumlu ve esnek bir zihin geliştirmek

Önemli bilgi:

Seanslar 18 yaşından büyük bireyler içindir.
Psikoz, şizofreni, bipolar bozukluk ya da borderline- sınırda kişilik sorunları olan kişiler, uyuşturucu bağımlılıları ve intiharı düşünenler çalışmalarımızda ne yazık ki yer alamazlar.  

Mutluluk Kolay ve kullandığımız diğer yöntemler tıbbi tedavinin ya da psikoterapinin yerini tutmaz, destek amaçlı ve kendine yardım metodu olarak kullanılır. Bireysel seanslar, istenirse psikoterapi ile birlikte etkili biçimde  kullanılabilir.
Antidepresan kullananlar, ilaçlarını düzenli almaya devam etmelidir. Çalışmalarımız sonrasında, ilerleme kaydettikten sonra, ilaçlarını bırakmak isterlerse mutlaka psikiyatristleri denetiminde bırakmalıdırlar.

Bireysel danışanlar, randevu aldıklarında bu bilgiyi okumuş ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.
Enerjİ Teknİklerİ uzmanı, eğİtİmcİ ve danışman

Gülcan Arpacıoğlu Adams

ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.
İş yaşamında elektronik ve yazılım şirketlerinde görev alan Arpacıoğlu, 2000 yılından bu yana kişisel gelişim ve enerji ile şifa alanlarında eğitimci ve danışman olarak çalışıyor, kurumlara ve açık gruplara kendine yardım teknikleri öğretiyor.
Deneyimini ve bilgisini birleştirerek  geliştirdiği Mutluluk Kolay Zihinsel Bağlantı Tekniği ile düzenlediği özgün atölyeler kalıcı dönüşüm ve derin iyileşme sağlıyor. 
Reiki ve EFT Duygusal Özgürleşme Teknikleri eğitmenidir. Benzer zihinsel dönüşüm yöntemlerinin yanı sıra meditasyon, nefes teknikleri ve doğu felsefesi eğitimleri almıştır.

Patrick Jones - Course author
Created with